Diverse Extreme Team 24h La Sarthe to niesamowity wyścig długodystansowy, organizowany na platformie Assetto Corsa.

Do rywalizacji przystępuje 40 drużyn z maksymalnie pięcioma zawodnikami, które w trzech klasach będą miały za zadanie wytrwać pełne 24 godziny jazdy.

Na zwycięzców wydarzenia czekają niesamowite nagrody, które poznacie już niedługo na naszym facebooku!

Legendarne
de La Sarthe

Circuit de La Sarthe to jedna z najbardziej prestiżowych tras wyścigowych na świecie. Ten ponad trzynasto kilometrowy tor położony we Francji, to prawdziwe wyzwanie dla każdego kierowcy.

W Le Mans nie ma miejsca na chwilę nieuwagi, nie ma też miejsca na błędy. Przed nami cała doba walki na torze, który tylko czeka, by ukarać nieuważnych i zniszczyć marzenia nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

Tylko nieliczni są w stanie tutaj wygrywać, lecz ich sukces zapamiętany zostaje na lata.

Transmisja
w Ścigałkowej jakości

Przygotuj się na 24 godziny niesamowitej rywalizacji, gdzie najlepsi zawodnicy z całej Polski zmierzą się o miano zwycięzcy wirtualnej odsłony najbardziej prestiżowego wyścigu świata.

Nie przegap okazji, aby obejrzeć Diverse Extreme Team 24h La Sarthe i kibicować swoim ulubionym zespołom.

Przed nami emocjonująca doba pełna przygód, podczas której nasz zespół zapewni Ci doskonałą jakość transmisji i niesamowitą oprawę graficzną, przygotowaną specjalnie na to epickie wydarzenie.

Największy wyścig
w historii SOL

Czterdzieści drużyn i nawet dwustu zawodników, do tego tuzin komentatorów i całe zaplecze techniczne. Ogromne oczekiwania, jeszcze większe emocje i fantastyczne nagrody.

Tak wielkiej imprezy w świecie Ścigałki jeszcze nie było, więc oznacza to tylko jedno - bez znaczenia, czy to jako kierowcy, inżynierowie, czy też widzowie, nie może Was tutaj zabraknąć!

Zapisujcie datę w kalendarzu, ustawiajcie przypomnienia i razem z nami bądźcie częścią historii polskiego simracingu.

Jak się zapisać?

Zapisy do klasy Hypercar zostaną otwarte 15 kwietnia. Tego samego dnia wystartują też ich prekwalifikacje, a trwać będą one do 29 kwietnia. Dzień później, 30 kwietnia rozpoczniemy zapisy do klas LMP2 i GTE. Wszystkie formularze rejestracyjne znajdą się na naszej stronie internetowej, a poprzedzone będą ogłoszeniami na naszych kanałach social media, jak i discordzie po to, abyście na pewno ich nie przegapili!

Ścigaj się w Hypercar LMP2 GTE

Start zapisów : 15.04.2023
Start zapisów : 01.05.2023
Start zapisów : 01.05.2023

Pierwsze wyzwanie już za rogiem!

Aby wziąć udział w klasie Hypercar, wasza drużyna musi najpierw udowodnić swoją wartość w prekwalifikacjach. Od 15 kwietnia na oficjalnym serwerze SOL AC musicie sprostać próbie czasowej, która wyłoni osiem najlepszych zespołów do wyścigu. W każdej ekipie, czasy dwóch najszybszych kierowców będą wyznacznikiem dla umieszczenia was w tabeli prekwalifikacyjnej. Dla zespołów, które nie podołają wyzwaniu nadal może znaleźć się miejsce w pozostałych klasach, do których osobne zapisy będą otwarte po zakończeniu walki o sloty w Hypercarach.

Wprowadźcie swoją imersję na jeszcze wyższy poziom!

Koniecznie sprawdźcie nową kolekcję Diverse Extreme Team z okazji stulecia wyścigu 24h Le Mans.

Kalendarz wydarzenia :

0
Ogłoszenie puli nagród
0
Drużyn
0
Godziny