ENDORFY GP Włoch | Pierwszy raz w historii SOL: premia specjalna dla zwycięzcy wyścigu!

Wspominaliśmy już, że nowy format Partnera Rundy to coś więcej niż duże logo na plakacie? Wspólnie podnosimy stawkę rywalizacji! W każdym z siedmiu wyścigów specjalnych SOL F1 na zawodników czeka dodatkowa premia od Partnera.

Zasady są proste – nagroda trafia bezpośrednio do zwycięzcy wyścigu, niezależnie od miejsca na koniec sezonu. Od teraz każdy kierowca SOL F1 ma szansę na materialną wygraną! Nowy sezon zaczynamy w poniedziałek o 19:45 – transmisja live na Twitchu Scigalka_TV

Patronem i fundatorem premii specjalnej w rundzie 1 jest ENDORFY, jeden z najwyżej ocenianych producentów sprzętu gamingowego. Triumfator ENDORFY GP Włoch otrzyma przesyłkę z słuchawkami dla graczy z serii Viro,łączącymi dynamiczny dźwięk z dobrą jakością nagrywania.

Uwaga: od razu zastrzegamy, że powyższy akapit nie pochodzi z folderów reklamowych. W sezonie 9 mikrofony i słuchawki ENDORFY będą wykorzystywane przy produkcji transmisji wyścigów SOL. Team medialny Ścigałki z sukcesem przetestował już nowe narzędzia pracy.

Czy to już koniec nowości związanych z debiutem Partnera Rundy? Całkiem możliwe, że jutro po wyścigu F1 w Bahrajnie na społeczność Ścigałki czeka kolejna niespodzianka…