ENDORFY GP Włoch | Sezon 9 polskiej ligi esportu F1 22 rusza w poniedziałek o 19:45!

Też jesteś fanem F1? Oto plan na najbliższe dni:

Sobota, 16:00 | Kwalifikacje do GP Bahrajnu;

Niedziela, 16:00 | F1 GP Bahrajnu;

Poniedziałek, 19:45 | Start sezonu 9 SOL, polskiej ligi esportu F1.

Po zimowej przerwie liga SOL powraca na ekrany w życiowej formie. Podczas transmisji wyścigów online zobaczycie w akcji największe gwiazdy krajowej sceny esportu EA SPORTS F1 – oficjalnej platformy simracingowej Formuły 1.

Do obrony tytułu mistrza przystępuje Olaf Soćko, jednak zakończenie jego prymatu zapowiada debiutujący w SOL Piotr Stachulec – jeden z nielicznych Polaków mających w CV kontrakt z Formula1 Esports Series. Swojej szansy na zaskoczenie faworytów upatrują głodni sukcesu Eryk Szymański i Kamil Stachura.

To właśnie na torach Ścigałki kierowcy stoczą bój o miano najlepszego w Polsce. Łączna pula nagród dla zawodników przekracza w tym sezonie 60 tysięcy złotych. Nagroda główna dla mistrza SOL to czek na 3 tysiące złotych oraz (ufundowany przez Sponsorów SOL) high-endowy sprzęt simracingowy. Najlepszy zawodnik sezonu weźmie również udział w prawdziwym programie testowym kartingowej stajni Bambini Racing.

Po raz pierwszy w historii polska liga esportu F1 22 emitowana będzie na antenie telewizji! Wyścigi SOL F1 po premierze live prezentowane będą będą na kanale Gametoon Polska, dostępnym w czołowych sieciach kablowych i satelitarnych.

Podczas GP Włoch zadebiutuje nowa forma zaangażowania w społeczność Ścigałki: Patron Rundy! Jako pierwszy w historii tytuł ten obejmuje ENDORFY Polska, producent akcesorów gamingowych dla wymagających i nowy Sponsor Strategiczny SOL. Myślicie że chodzi tylko o większe logo na plakacie i podczas transmisji? O tym przekonamy się już dziś o 19:00, so stay tuned 😉

Poniedziałek, 19:45, Twitch Scigalka_TV. Bądź z nami, i zostań świadkiem narodzin nowej ery polskiego esportu F1 22. Do zobaczenia!