F2 | Kuźnia talentów Ścigałka Online League rusza już dziś!

Niebawem, bo już dziś o 20:00 rozpocznie się pierwsza sesja kwalifikacyjna w sezonie. Do zmagań piątej edycji SOL F2 przystąpią jedne z największych talentów, a to po to, by zawalczyć o mistrzostwo i zapewnić sobie awans do najwyższej i prestiżowej kategorii, czyli nic innego jak SOL F1.

Niewątpliwie obecny, niezaczęty jeszcze sezon, obfituje w mnogość nowych twarzy dla juniorskiej serii jak i całego projektu SOL, a nie brakuje również “upadłych aniołów” które liczą na szansę do obudowania swojej chwilowo słabszej formy.

Aby nie pozostawić powyższych dywagań bez poparcia, możemy przedstawić pokrótce niektóre z drużyn. HAAS zatrudnia dwóch kierowców bez większego doświadczenia w ściganiu na najwyższym poziomie. Z kolei Red Bull sięga do swojego portfela i ściąga do siebie Krystiana Waltera, mistrza SOL F2 z sezonu szóstego, do głosu dochodzi zeszłosezonowy mistrz SOL F3 Miłosz Zejder, a Williams angażuje zwycięzcę baraży Szymona Mrochema!

Nie zabraknie również znanych i lubianych twarzy jak Kamil Dziuk, Patryk Nowak czy Dawid Krutul. Kto zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie? Kto zdobędzie Pole Position? Kto zwycięży w pierwszym wyścigu? Czy ujrzymy kontrowersje?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już niedługo, a was zapraszamy do śledzenia relacji na platformie Twitch!