F2 | Precyzja i konsekwencja kluczem do sukcesu!

Tor w Monako po raz ostatni zagościł w naszej Ścigałce podczas Sezonu 5 i od tego czasu zawodnicy nie musieli zawracać sobie głowy jednym z najtrudniejszych o ile nie najtrudniejszym torem w kalendarzu. Taka kolej rzeczy w końcu musiała ulec zmianie, a więc przygotujemy się na co będziemy mogli zwrócić uwagę podczas nadchodzącego Grand Prix.

Szymon Mrochem zdaniem naszych ekspertów może w dzisiejszym wyścigu odnieść nie lada sukces, a to z uwagi na jego poniedziałkowy gościnny występ w SOL F1 gdzie pomimo startu z dwudziestego miejsca po wyśmienitej jeździe ukończył swoje zmagania aż na siódmej lokacie. Takie przetarcie się z najlepszymi i wczucie w realne warunki wyścigowe powinny być asem w rękawie Szymona!

Niewątpliwie jego największym rywalem będzie Kamil Komoń który dzielnie dzierży berło za pierwsze miejsce w tabeli kierowców po trzech rundach. Wiemy co raz więcej i śmiało możemy stwierdzić, że to właśnie kierowca HAASa wysuwa się na prowadzenie w rywalizacji o najwyższe miejsce.

Monako to zdradliwy i często nieprzewidywalny obiekt wyścigowy, kto wie jak potoczy się dzisiejsza walka? Być może zaskoczy nas ktoś kogo nie wymieniliśmy wyżej? Być może będzie to drugi obecnie Marcel Bujalski, a być może Pole Position skradnie nam Miłosz Zejder który dokonał tego prawie podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii, a być może to Patryk Nowak dziś wygra po raz pierwszy w sezonie?

Na te i inne nurtujące Państwa pytania nasi zawodnicy odpowiedzą już dziś o 20:00. Zapraszamy!