F2 | Ściany Baku gotowe na zderzenie z SOL F2!

Połowa sezonu za nami i drugie tyle przed nami, pozostaje co raz mniej czasu, aby wziąć sprawy w swoje ręce i przekuć zły los w coś dobrego.

Najlepszym tego przykładem jest Bartłomiej Scheller, który miał zdziałać o wiele więcej aniżeli dotychczasowo. Jedynie dwanaście punktów na przestrzeni sześciu Grand Prix nie robią wrażenia. Dramatyczna jest również sytuacja ekipy Alpine zajmującej trzecią od końca pozycję.

Równie wielki zawód panuje w drużynie Mercedesa, a tam cały czas trwają problemy Miłosza Zejdera. Zeszłosezonowy mistrz SOL F3 przy swoim nazwisku ma zapisany pojedynczy punkt i nie zapowiada się, aby ta sytuacja uległa poprawie. Wielokrotnie w tym sezonie byliśmy świadkami nagłej zapaści dobrze zapowiadającego się wyścigu. Jego ekipa zajmuje ostatnią pozycję w tabeli i istnieje spora szansa, że tak zostanie.

Jak widać nie wszystkim sezon układa się po ich myśli, a wyścigów co raz mniej. Czy ujrzymy dziś przełamanie którejś z wymienionych ekip? Po odpowiedzi zapraszamy o 20:00 na nasz kanał Twitch!