Królowa naszych rozgrywek. Walka o największe nagrody w stawce, która ma tylko jeden cel – zostać tym najlepszym. SOL Division 1 to miejsce dla najszybszych kierowców w Polsce i ich bezbłędnych inżynierów wyścigowych. Cały grid dzielą setne sekundy, a żeby zająć miejsce któregokolwiek z kierowców ustawiają się kolejki aspirujących zawodników. Tutaj nie ma miejsca na potknięcia i błędy, bo te mogą stać się bezlitosne bardzo szybko. Jeżeli masz to coś, czego brakuje Twoim rywalom, to prawdopodobnie Twoje miejsce należy tutaj… jednak czy na pewno?

Kuźnia talentów, wśród których prawdopodobnie i w tym momencie znajduje się przyszły mistrz Ścigałki. SOL Division 2 nie ma litości dla nikogo. Wyobraź sobie miejsce, w którym dwudziestu kierowców zrobi wszystko, by dostać się tam, gdzie ich zdaniem powinni być już dawno. Często określana mianem najbardziej zdeterminowanej ligi w kolektywie SOL, zrzeszająca młode i głodne sukcesu nieoszlifowane diamenty. Przeszłość pokazała, że mistrza SOL Division 2 nie można lekceważyć, bo ten bardzo szybko obróci to na swoją korzyść. Jeżeli myślisz, że ta stawka będzie dla Ciebie łaskawa, to bardzo się mylisz. Division 2 pokazuje nam ile dla kierowcy znaczy SOL, bo to właśnie tutaj najbardziej poczujesz to, że jesteś blisko celu, na który pracowałeś przez całą swoją simracingową karierę. Problem tylko w tym, że nie jesteś jedyną osobą z takim właśnie nastawieniem.

Liga, w której spotkasz każdego. Często staje się miksturą doświadczenia i młodzieńczej ambicji, co skutkuje niezapomnianymi wyścigami. Błędy niedoświadczonych zawodników szybko bowiem wykorzystują weterani, którzy pomimo tego, że swoje najszybsze lata mają już za sobą, to gwarantujemy Ci, że nie odstępują kroku nawet na sekundę. SOL Division 3 to liga, w której nauczysz się tego jak zarządzać swoimi wyścigami, dostaniesz szansę na walkę z byłymi gwiazdami SOL Division 1, a także jej przyszłymi legendami. To właśnie tutaj możemy mówić o pierwszych krokach potencjalnych mistrzów Ścigałki, którzy wrzucani są na głęboką wodę od pierwszego okrążenia sezonu.

Czwarta liga to miejsce, w którym prawdopodobnie zaczniesz swoją przygodę z simracingowym światem na poważnie. To dzięki Division 4 dostajesz szansę przekonać się jak wyglądają wirtualne wyścigi w profesjonalnym środowisku. Bardzo często Division 4 obfituje wręcz najmłodszymi adeptami rywalizacji. Podobnie jak w przypadku Division 3 – w tej lidze nauczysz się zarządzania zasobami, pracy z inżynierem, powtarzalności i wykorzystywania błędów rywali. Cała stawka chce więcej, wszyscy mają te same szanse, a tuż za horyzontem czeka na nich kolejny szczebel rozgrywek. Kto wie, jak szybko uda im się wejść wyżej?

Division 5, czyli nasza odpowiedź na duże zainteresowanie! Nie udało Ci się przebrnąć przez prebaraże? Nie masz czasu na cotygodniową walkę? A może dołączyłeś do nas w trakcie sezonu i nie wiesz co ze sobą zrobić? Nie ma problemu! Division 5 to split rezerw, czyli miejsce w którym wszyscy zawodnicy spoza głównej 80-ki SOL mogą szlifować swoje umiejętności, podtrzymywać formę, czy też wprowadzić samych siebie w cały Ścigałkowy świat. Ta liga charakteryzuje się ogromnym rozstrzałem umiejętności, więc nie wiemy, czego możesz się spodziewać. A czy warto w ogóle brać w niej udział? Cóż… skauci SOL pilnie obserwują każdy wyścig w poszukiwaniu następnego talentu na rezerwowe występy w czwartej lidze, a kto wie, czy i nie będą skorzy zaoferować nawet i stałego kontraktu!

 
 

Prędzej czy później musiało do tego dojść. My wybraliśmy prędzej! Uruchomiony w F1 23 crossplay skusił hordę nowych kierowców do sprawdzenia swoich sił w zorganizowanych mistrzostwach. Nie każdy przecież posiada grę na platformie steam, prawda? Ba! Niektórzy ścigają się przecież na konsolach! To pierwszy sezon dywizji crossplay w historii naszej ligi i kompletnie nie wiemy czego się spodziewać. Wyrównana walka o mistrzostwo? Dominacja jednego kierowcy? A może utworzy się kilka grupek, które regularnie dostarczać będą nam moc wrażeń niezależnie od pozycji, o które będą walczyć? Tajemnice najbardziej przyciągają emocje. Kto wie, być może poza steamem czeka wiele nieoszlifowanych diamentów? 
Liga dla fanów serii Assetto Corsa, która dzięki skomplikowanym modyfikacjom gry pozwala wycisnąć z AC najwięcej jak to tylko możliwie. Starannie przygotowane tory, zoptymalizowane samochody i ich ustawienia oraz powiew egzotyki w świecie spopularyzowanym przez przetarte schematy. To właśnie tu znajdziecie najbardziej unikatowe serie wyścigowe, eventy specjalne i odwzorowania legendarnych wydarzeń motorsportowych z całego świata. W SOL AC stawka to zawsze jedna wielka niewiadoma, ponieważ zapisy odbywają się co wyścig, ale spokojnie – ktokolwiek się tutaj nie pojawia, wie co robi. Wyjadacze SOL AC bardzo chętnie powitają nowych zawodników, zapewne poprzez walkę koło w koło, niesamowite tempo i zawziętość na mistrzowskim poziomie.