RACEDAY | Red Bull podkręca tempo, Szymański kontynuuje vendettę. Transmisja rundy 2. mistrzostw SOL o 19:45 na Twitchu Scigalka_TV.

Potwierdziły się pogłoski na temat formy zespołu z Milton Keynes! Podczas próby generalnej przez GP Francji Adrian Piekarek w fenomenalnym pojedynku odprawił z kwitkiem konkurentów do miana „króla czasówek”. Tuż za specjalistami od kwalifikacji trening ukończył Przemysław Hubacz, który przystąpi do zawodów na mentalnej fali wznoszącej po wywalczeniu pierwszego podium w karierze.

Spośród głównych aktorów poprzedniego sezonu najwyżej uplasował się Eryk Szymański (Mercedes). Wicemistrz SOL na Imoli zrewanżował się swojemu arcyrywalowi Olafowi Soćko, jednak tym razem Szymański wejdzie wprost do paszczy lwa. Tor we Francji to domowy obiekt Alpine – teamu, z którego został zwolniony by zrobić miejsce dla nowego mistrza. Tor Paul Ricard czeka dłuższy rozbrat od organizacji wyścigów F1, dlatego fanatyczna francuska widownia dopuszcza dziś tylko jeden scenariusz – absolutną dominację ich nowego idola.

Czy Szymański zdoła uciszyć dumnych Francuzów i sprawić, by podczas dekoracji zamiast Marsylianki wysłuchali na baczność Pieśni Niemców? Przed nami zawody pełne emocji, podtekstów i osobistych porachunków największych gwiazd SOL.

Transmisja GP Francji już dziś o 19:45 na Twitchu Scigalka_TV. Do zobaczenia!