RaceTracks GP W.Brytanii | Tu (dosłownie) wygrywają tylko mistrzowie! Wyścig, który przepowiada przyszłość – poniedziałek, 19:45 na Twitchu Scigalka_TV.

[SPOILER ALERT] W całej historii SOL F1 na Silverstone ZAWSZE wygrywał przyszły mistrz Ścigałki. S1 – Bątorek, S2 – Sabała, S5 – Puchyrski, S6 – Zabagło, S8 – Soćko.

Czy w S9 nieprawdopodobna passa będzie kontynuowana? Wśród faworytów do zwycięstwa coraz częściej pojawia się nazwisko kierowcy mającego już w kolekcji trofeum z Silverstone. Mowa oczywiście o Kacprze Zabagło, który niespodziewanie wyrósł w klasyfikacji generalnej na najgroźniejszego konkurenta dla Piotra Stachulca.

Od czasu utraty tytułu Zabagło nigdy nie spadł poniżej poziomu ścisłej czołówki SOL F1. Najbliżej drugiego mistrzostwa był w sezonie 7. Tak jest, mowa o legendarnym finale na Interlagos, w którym Krutyj (niczym Verstappen) na ostatnim okrążeniu sezonu zdetronizował ówczesnego czempiona. Co ciekawe, finał sezonu 9 odbędzie się równo rok i jeden dzień od klasyka z Brazylii. Wszyscy pamiętamy również fenomenalną passę legendy Red Bulla z jesiennej serii Ścigałki: podczas pierwszych pięciu rund Zabagło zgarnął aż 4 statuetki za pole position.

Dzięki zmianie środowiska były mistrz wyraźnie odzyskał dawną radość z jazdy, podtrzymując wypracowaną przez Olafa Soćko renomę Alfy Romeo.

Po raz drugi w historii mamy zaszczyt przedstawić Partnera Rundy! W Wielkiej Brytanii tytuł ten objęła firma Racetracks.pl, polski producent rzemieślniczych dekoracji dla każdego fana F1.

Zgodnie z nową świecką tradycją, Partner Rundy przygotował dla społeczności Ścigałki dwie niespodzianki – premię specjalną dla zwycięzcy Racetracks.pl GP Wielkiej Brytanii, oraz giveaway dla kibiców rozgrywek SOL. Wszystkie karty odsłonimy już jutro!