Simracing Dream GP | Nowe porządki po szoku w Monako? Trzmiel i spółka rzucają wyzwanie nadkruszonej dominacji Stachulca! Transmisja wyścigu w poniedziałek o 19:45 na Twitchu Scigalka_TV

Najtrudniejszy technicznie tor sezonu wywrócił ustaloną hierarchię na gridzie. W spektakularnym występie mistrz SOL F2 Kacper Trzmiel zakończył passę zwycięstw Piotra Stachulca, z miejsca stając się kandydatem do największej niespodzianki sezonu.

Sceptycy nakazują wstrzymywać emocje, wskazując na liczne przykłady gwiazd jednego wyścigu. Zwolennicy talentu Trzmiela mają zupełnie odmienną opinię – zwycięstwo na ulicznym piekle może być momentem, który wreszcie odblokuje pełen potencjał czempiona niebieskiego splitu.

Co sądzi o tym sam lider Williamsa? O tym przekonamy się już w niedzielę! Zapraszamy na premierę drugiego odcinka SOL News ONE SHOT, w którym Kacper Trzmiel zmierzy się z dociekliwymi pytaniami Jakuba Kozłowskiego.

Partnerem Rundy piątej będzie Simracing Dream, najlepsze w Polsce centrum symulatorów simracingowych. Chcecie sprawdzić granice immersji w grach wyścigowych? Zapraszamy do naszych partnerów z Krakowa! Zgodnie z tradycją, jutro po F1 GP Australii ujawnimy premię specjalną zwycięzcy oraz giveaway dla widzów transmisji.

SOL F1 GP Portugalii – tego wyścigu nie możesz przegapić! Do zobaczenia w poniedziałek o 19:45 na Twitchu Scigalka_TV.