SOL F2 | Torreador Zdziebłowski rozpoczyna korridę w słonecznej Hiszpanii!

Maciek ogłasza: czas na intensywne treningi przed kolejnymi rundami SOL! Zdziebłowski, jako zawodnik znany z rewelacyjnych czasówek kompletnie odwraca do góry nogami swój plan treningowy, aby przekuć świetne tempo jednego okrążenia na dystans wyścigowy. Skromne, aczkolwiek regularne punkty zgromadzone w pierwszej połowie sezonu pozwalają mu jeszcze zagrozić czołówce stawki, zwłaszcza pozycjom gwarantującym baraże. Nieuchronnie zbliżając się do końcówki sezonu zawodnikom takim jak Zdziebłowski pozostało rzucić wszystko na jedną kartę, aby nie obudzić się z ręką w nocniku.

Do boju rusza odświeżony skład Astona Martina. Po istnej karuzeli transferowej, Lawrence Stroll był zmuszony wymienić dwóch zawodników w swojej ekipie. Za Radka Wencla wskoczył doświadczony Dziuk, natomiast lukę po nagłym odejściu Maliszewskiego załatała rewelacja wyścigu w Australii – Patryk Nowak. Doskonale znany duet z Alpine F3 będzie musiał stawić czoła nowym wyzwaniom – czy uda im się wybronić solidne, trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, które byłoby ogromnym sukcesem dla ekipy z Silverstone po kilku sezonach posuchy?

Mamy nadzieję, że tygodniowa przerwa nie zdestabilizowała formy naszych zawodników, aby mogli dać z siebie wszystko w dzisiejszym GP Hiszpanii. Transmisja prosto z toru w Katalonii już dzisiaj, o godzinie 20:00 na Twitchu ScigalkaTV. Zapraszamy!