SOL F3 | Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy! SOL F3 rozpoczyna swoje zmagania!

Długo było nam czekać na powrót najbardziej nieprzewidywalnego splitu SOL. Pierwszą areną jest legendarny tor w Imoli, który jest gwarantem niezapomnianych wrażeń. Czymże by było ściganie bez głównych aktorów, czyli kierowców! Tworzone są rankingi szans i oczekiwań, jednak eksperci SOL F3 mówią jedno: są one bezcelowe. Na torze spotkają się kierowcy z każdego frontu SOL – kontrakty podpisali byli kierowcy F1, F2, F4, czy nawet splitu Rookie Cup. Taki układ stawki zapowiada jedno: arcyzaciętą rywalizację!

Myślisz „debiutanci wielkiej sceny”, mówisz SOL F3! Nadchodzące zmagania będą areną adeptów wielkiej sceny SOL. Znakomita większość zawodników zadebiutuje na antenie SOL i postara się pokazać szerokiej publiczności z bardzo dobrej strony. Na kogo zwracać uwagę? Najczęściej pojawia się nazwisko Kacpra Kaczmarka – mistrza SOL F4, czy Jakuba Kozłowskiego, który określany jest przez ekspertów mianem „nieoszlifowanego diamentu.

Prócz debiutantów mamy kilku starych znajomych, którzy przed społecznością SOL nie kryją żadnych tajemnic. Andrzej Magiera-Gorzka i Jakub Adamczak, duet z Ferrari, który znacząco odstaje od stawki doświadczaniem. Wszyscy pamiętamy katastrofalne baraże w wykonaniu Andrzeja, który liczy na „reset” w niższym splicie Ścigałki. Warto zwrócić uwagę również na powracającego do ścigania Macieja Śpiewaka. Niegdyś określany mianem „Golden Boya” Śpiewak to były kierowca SOL F1 z niemałymi sukcesami. Dzienniki motorsportowe zaliczają go do bezsprzecznego grona faworytów do końcowego triumfu.

Początek najbardziej emocjonującego splitu SOL, nowe twarze i starzy znajomi i jeszcze więcej już dzisiaj o godzinie 19:00, tylko na ŚcigałkaTV! Nie możecie tego przegapić!