Nowy brand technologiczny od SPC Gear i SilentiumPC. ENDORFY to marka od graczy, dla graczy. Dzięki ich produktom gracze na całym świecie mają szansę zaznać wirtualnych emocji najwyższej jakości jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. W ich własnych słowach: “Dziś, wszyscy możemy być technology heroes.”

Stelaże simracingowe z drugiego końca świata! Ta australijska marka na stałe wpisała się już w wyznacznik tego, jak powinien wyglądać symulator simracingowy. W ofercie NLR znajdziecie wysokiej jakości stelaże, stojaki oraz akcesoria pozwalające na utrzymanie nawet najmocniejszych kierownic na rynku zachowując przy tym odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dodatkowo repertuar australijczyków wypełnia gama produktów skierowanych do pilotów wirtualnych samolotów

Roland to japoński gigant branży muzycznej, twórca legendarnego TB-303, którego ton wyznaczył brzmienie hip hopu na całym świecie. W ostatnim czasie marka weszła na rynek gamingowy ze swoim nowym produktem, skierowanym do profesjonalnych streamerów: mikserem audio Roland Bridge Cast.

Polski kanał o tematyce gier i esportu dostępny w sieciach kablowych takich jak UPC, Vectra, Inea oraz na platformach streamingowych Polsat Box i WP Pilot. Starsza gwardia pamięta jeszcze wieczorne posiadówki przy “Hyperze”, a GameToon dumnie kontynuuje tradycję miejsca dla graczy w świecie telewizji.

W świecie motoryzacji znany jako lider branży olejów silnikowych. Wyznacznik jakości i wytrzymałości, a także nasz łącznik ze światem rzeczywistym, który jako pierwszy w historii SOL zaufał naszemu projektowi. Petronas Syntium to również sponsor najbardziej dominującej siły w historii Formuły 1 – drużyny Petronas Mercedes-AMG Formula 1 Team.

Marka Denley specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży odzieży męskiej i damskiej. W ofercie znajduje się także szeroki wachlarz wyjątkowych dodatków i akcesoriów, które mają za zadanie urozmaicić każdą stylizację. Produkty tej marki są dostępne na kilku platformach sprzedażowych w Polsce i Europie, takich jak Allegro, Ebay oraz Amazon. Dodatkowo, marka prowadzi swój sklep stacjonarny w Zielonej Górze.

Zespół kartingowy występujący w kartingowych Mistrzostwach Polski. Drużyna, dzięki której młode talenty polskiej sceny motorsportowej mają szansę udowodnić swoją wartość, starający się działać w imię idei, iż motorsport faktycznie jest dla wszystkich, również i dla simracerów. Najlepszy zawodnik SOL F1 ma bowiem szansę odbyć testy w drużynie i pokazać swoje umiejętności poza komputerem!

Nikt nie wie czego potrzebują simracerzy lepiej, niż… simracerzy, dlatego TK Customs przychodzi na to z receptą. Jest to marka specjalizująca się w wysokiej jakości akcesoriach i modach do kierownic najpopularniejszych producentów. W ofercie TK Customs na pewno znajdziecie rozwiązania, które wprowadzą wasze wirtualne ściganie na wyższy poziom imersji, ale i też podniosą jakość aktualnie posiadanych przez was zestawów.

Pierwsze w Krakowie centrum simracingowe. Jeżeli chcecie doświadczyć jazdy na najwyższej jakości sprzęcie: kierownicach direct drive lub ruchomych platformach i przekonać się jak poważnym może być simracing, to jest to miejsce idealne dla Was! We wsparciu naszych administratorów przygotowana została dla Was zróżnicowana gama gier/symulatorów oraz samochodów i tras zapewniających niezapomniane wrażenia. Jeżeli nie wiecie co robić w Krakowie, to Simracing Dream ma na to pytanie bardzo solidną odpowiedź.

Cube Controls to grupa szesnastu pasjonatów obierających jeden cel – stworzyć produkt najwyższej jakości, przeznaczony dla najlepszych zawodników na świecie, czy to wirtualnych, czy realnych. Jak sami twierdzą, piękno i jakość jest w ich DNA. Tego nawet nie można negować, mówimy tutaj o sprzęcie z najwyższej możliwej półki.

Głód sukcesu to nie jedyne uczucie towarzyszące zawodnikom SOL Formula. Gdy chodzi o jego bardziej fizyczny aspekt , niezastąpiony będzie nasz nowy sponsor! Marka Huel to praktycznie definicja pełnowartościowych posiłków w formie płynów i koktajli, które stanowią idealne wsparcie dla diety w każdych warunkach – od codziennego odchudzania po wyczynowe wyprawy.

Producent gadżetów o tematyce Formuły 1. W ofercie RaceTracks znajdziecie wiele produktów pozwalających utożsamić się jeszcze bardziej z ulubionymi kierowcami, torami czy też po prostu powiększyć waszą kolekcję pamiątek, których nie powstydziłby się nawet największy fan królowej motorsportu.

System śledzenia ruchów głowy, czyli technologia pozwalająca wirtualnym kierowcom widzieć więcej. Dzięki IRTrackowi możecie poczuć się jak w kokpicie – spojrzeć w lusterka, zbliżyć się do bandy na milimetr, a przy tym wprowadzić niezapomnianą imersję do całego simracingowego doświadczenia.

Producent wysokiej klasy rękawiczek kartingowych, które my sami rekomendujemy również i do ścigania wirtualnego. Zaprojektowane tak, abyście nigdy nie stracili kontroli nad pojazdem, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.

Włoski temperament w waszych rękach! Acelith to twórcy obręczy/modów na najpopularniejsze na rynku kierownice. To właśnie dzięki nim możecie przekształcić swoją bazę w dedykowany zestaw open wheel, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Epoka, w której liczą się tylko i wyłącznie umiejętności, już dawno odeszła w zapomnienie. W obecnych czasach równie ważna jest prezencja, a jedną z najbardziej eksponowanych części ciała jest oczywiście twarz. Teraz o jej estetykę będziecie mogli zadbać z pomocą gdańskiego barbershopu Crisp!