Marka odzieżowa znana w całej Polsce należąca do firmy Diverse. DEXT jest sponsorem wielu wydarzeń motorsportowych z całego świata, takich jak Le Mans 24h lub Rajd Dakar. Ponad to, obejmuje ona patronat nad polskimi drużynami i zawodnikami wyścigowymi, a ich znakiem rozpoznawczym jest odzież o tematyce motoryzacyjnej i wyścigowej.

Nowy brand technologiczny od SPC Gear i SilentiumPC. ENDORFY to marka od graczy, dla graczy. Dzięki ich produktom gracze na całym świecie mają szansę zaznać wirtualnych emocji najwyższej jakości jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. W ich własnych słowach: “Dziś, wszyscy możemy być technology heroes.”

Nikt nie wie czego potrzebują simracerzy lepiej, niż… simracerzy, dlatego TK Customs przychodzi na to z receptą. Jest to marka specjalizująca się w wysokiej jakości akcesoriach i modach do kierownic najpopularniejszych producentów. W ofercie TK Customs na pewno znajdziecie rozwiązania, które wprowadzą wasze wirtualne ściganie na wyższy poziom imersji, ale i też podniosą jakość aktualnie posiadanych przez was zestawów.

Zespół kartingowy występujący w kartingowych Mistrzostwach Polski. Drużyna, dzięki której młode talenty polskiej sceny motorsportowej mają szansę udowodnić swoją wartość, starający się działać w imię idei, iż motorsport faktycznie jest dla wszystkich, również i dla simracerów. Najlepszy zawodnik SOL F1 ma bowiem szansę odbyć testy w drużynie i pokazać swoje umiejętności poza komputerem!

Pierwsze w Krakowie centrum simracingowe. Jeżeli chcecie doświadczyć jazdy na najwyższej jakości sprzęcie: kierownicach direct drive lub ruchomych platformach i przekonać się jak poważnym może być simracing, to jest to miejsce idealne dla Was! We wsparciu naszych administratorów przygotowana została dla Was zróżnicowana gama gier/symulatorów oraz samochodów i tras zapewniających niezapomniane wrażenia. Jeżeli nie wiecie co robić w Krakowie, to Simracing Dream ma na to pytanie bardzo solidną odpowiedź.

W świecie motoryzacji znany jako lider branży olejów silnikowych. Wyznacznik jakości i wytrzymałości, a także nasz łącznik ze światem rzeczywistym, który jako pierwszy w historii SOL zaufał naszemu projektowi. Petronas Syntium to również sponsor najbardziej dominującej siły w historii Formuły 1 – drużyny Petronas Mercedes-AMG Formula 1 Team.

Polski kanał o tematyce gier i esportu dostępny w sieciach kablowych takich jak UPC, Vectra, Inea oraz na platformach streamingowych Polsat Box i WP Pilot. Starsza gwardia pamięta jeszcze wieczorne posiadówki przy “Hyperze”, a GameToon dumnie kontynuuje tradycję miejsca dla graczy w świecie telewizji.

Stelaże simracingowe z drugiego końca świata! Ta australijska marka na stałe wpisała się już w wyznacznik tego, jak powinien wyglądać symulator simracingowy. W ofercie NLR znajdziecie wysokiej jakości stelaże, stojaki oraz akcesoria pozwalające na utrzymanie nawet najmocniejszych kierownic na rynku zachowując przy tym odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dodatkowo repertuar australijczyków wypełnia gama produktów skierowanych do pilotów wirtualnych samolotów!

Producent gadżetów o tematyce Formuły 1. W ofercie RaceTracks znajdziecie wiele produktów pozwalających utożsamić się jeszcze bardziej z ulubionymi kierowcami, torami czy też po prostu powiększyć waszą kolekcję pamiątek, których nie powstydziłby się nawet największy fan królowej motorsportu.

Włoski temperament w waszych rękach! Acelith to twórcy obręczy/modów na najpopularniejsze na rynku kierownice. To właśnie dzięki nim możecie przekształcić swoją bazę w dedykowany zestaw open wheel, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

System śledzenia ruchów głowy, czyli technologia pozwalająca wirtualnym kierowcom widzieć więcej. Dzięki IRTrackowi możecie poczuć się jak w kokpicie – spojrzeć w lusterka, zbliżyć się do bandy na milimetr, a przy tym wprowadzić niezapomnianą imersję do całego simracingowego doświadczenia.

Producent wysokiej klasy rękawiczek kartingowych, które my sami rekomendujemy również i do ścigania wirtualnego. Zaprojektowane tak, abyście nigdy nie stracili kontroli nad pojazdem, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach.