D1 | Gametoon Polska GP W.Brytanii | Piekarek odsłonił rogi, Morawiak najszybszym z kierowców brytyjskich ekip przed kwalifikacjami! Moc wrażeń na Silverstone już dziś o 19:45 na kanale Twitch Scigalka_TV

Powiedzieć, że Adrian Piekarek zaliczył słabe wejście w 10 sezon SOL Formula Division1, to jakby nic nie powiedzieć: Ledwie P15 w kwalifikacjach, słabe tempo wyścigowe i przede wszystkim – wyścig zakończony kolizją z Tomaszem Łobodźcem. A trzeba pamiętać, że to 4 zawodnik poprzedniej kampanii! Adrian o falstarcie na pustyni Sakhir stara się jak najszybciej zapomnieć i robi to w najlepszy możliwy sposób – drugi raz z rzędu melduje się w czołowej dwójce przed czasówką.

Swą wysoką formę sygnalizuje również Franek Morawiak. Oczywiście to tylko trening i do czasu rozpoczęcia zmagań pozostało jeszcze kilka godzin, jednak Franek 3 raz z rzędu legitymuje się jednym z 5 najlepszych czasów porannej sesji. Przypadek? Nie sądzę. Po zdobyciu 2 miejsca w Bahrajnie Morawiak zwietrzył szansę i zamierza wykorzystać swoje momentum do granic możliwości!

Główni bohaterowie rywalizacji na Półwyspie Arabskim z pewnością nie będą bezczynnie przyglądać się walce o zwycięstwo, jednak czy tak jak prognozował Mateusz Zieliński, triumf Szymona Łukomskiego na inaugurację w Bahrajnie to początek królewskiego marszu w wykonaniu zawodnika stajni z Faenzy? Zapraszamy na 19:45 na Twitch Scigalka_TV!