Denley GP Austrii | Marek Znamirowski czarnym… Bykiem rundy w Styrii?

Przejście z Haasa do stajni z Milton Keynes nie służy póki co 11 zawodnikowi poprzedniego sezonu. Co prawda Znamirowski w obu dotychczasowych występach dla Red Bulla meldował się w top10 kwalifikacji, jednak ani razu nie przekuł niezłej czasówki na zdobycz punktową, a we Włoszech o mały nie pozbawił jej swojego kolegę z zespołu. Dobrymi występami na treningach Marek udowadnia jednak, że z rundy na rundę co raz lepiej dogaduje się z bolidem RB19!

Z rundy na rundę co raz bardziej rozdrażniony jest z kolei Piotr Stachulec. Obrońca mistrzowskiego tytułu nie kryje swojego rozgoryczenia po ostatnich trzech porażkach, lecz na całe szczęście swoją sportową złość przekuwa na hektolitry potu wylane podczas przygotowań do kolejnych wyścigów. Przed kwalifikacjami na Red Bull Ringu po raz kolejny zademonstrował nam pokaz swych umiejętności, dystansując resztę stawki na ponad 1 dziesiątą sekundy!

Na szczycie klasyfikacji kierowców różnica między Piotrem Stachulcem a liderującym Szymonem Łukomskim jest minimalna. Czy Denley GP Austrii okaże się wyścigiem przełomowym? A może runda w górzystym Spielbergu objawi nam kierowcę, który rzuci się w pogoń za prowadzącym duetem? Denley GP Austrii otworzy na drugą część 10 sezonu Division1! Transmisja już dziś o 19:45 na kanale Twitch Scigalka_TV.