GP Belgii | SuperMorawiak wygrywa trening! SOL Formula wraca na Spa już dziś o 19:45. Transmisja live na Twitchu Scigalka_TV

Lider mistrzostw Piotr Stachulec (McLaren) długo przecierał oczy ze zdumienia, gdy na wyświetlaczu ujrzał końcowy rezultat dzisiejszej próby generalnej. Obrońca tytułu po atomowym okrążeniu był pewny triumfu w kolejnym treningu, jednak na ostatnim kółku Franek Morawiak ujawnił pełnię talentu. Reprezentant Williamsa otworzył dzień wyścigowy w najlepszy możliwy sposób, dystansując mistrza aż o jedną dziesiątą sekundy.

Dobrą formę potwierdzili kierowcy z rodziny Red Bulla. Sensacyjny zwycięzca otwarcia sezonu Szymon Łukomski (AT) miał apetyt na podium, jednak tym razem musiał uznać wyższość doświadczonego Przemysława Hubacza (Red Bull).

Czy dzisiejszego wieczoru Piotr Stachulec zdoła umocnić prowadzenie w klasyfikacji generalnej? Dziewiętnastu najlepszych simracerów SOL Formula zrobi wszystko, by ostudzić ambicje lidera i zgarnąć na Spa pełną pulę! Do zobaczenia już o 19:45 na Twitchu Scigalka_TV.