RaceTracks GP W. Brytanii | Wiatr znów najszybszy w treningu! Trzecia runda mistrzostw SOL już dziś o 19:45 – Twitch Scigalka_TV.

Zespołowy partner Piotra Stachulca to zapewne największy pechowiec pierwszej fazy sezonu 9. Pomimo świetnych wyników w treningach i czasówkach, Szymon Wiatr na skutek defektów Ferrari ani razu nie zdołał ukończyć wyścigu w punktowanej dziesiątce. Czyżby przełamanie miało przyjść już dziś?

Podczas treningu Wiatr zdystansował nie tylko Piekarka (RB) i Kacpra Zabagło (AR), ale przede wszystkim samego Piotra Stachulca. Największą niespodziankę porannej sesji sprawił jednak debiutujący przed domową publicznością Franciszek Morawiak! Nowy talent Williamsa na brytyjskiej ziemi zajął świetne piąte miejsce, potwierdzając tym opinie o coraz lepszej sportowej dyspozycji.

Wyścig na Silverstone to w historii SOL miejsce szczególne – w każdym GP UK zwyciężał bowiem przyszły mistrz Ścigałki. Wygrana w tym miejscu to nie tylko prestiż i mentalna przewaga nad konkurencją, ale również specjalna nagroda od Partnera Rundy – neonowy model toru Silverstone.

Racetracks zaprasza również do giveaway’a dla kibiców SOL. Jak zgarnąć pakiet gadżetów fana F1? Wystarczy wejść na stronę scigalka.pl i obstawić czas zwycięzcy kwalifikacji do dzisiejszego wyścigu.