S10 | Codemasters „znów błysnęli”. Najnowszy update v1.12 gry F1 23 zepsuł balans osiągów w trybie multiplayer i uniemożliwia sprawiedliwe przeprowadzenie zawodów. Rozgrywki ligowe SOL Formula w sezonie 10 zostają zawieszone

Przyszłość sezonu 10 leży tylko i wyłącznie w rękach producenta gry. Dopóki nie pojawi się łatka pozwalając przeprowadzić równą esportową rywalizację wedle standardów SOL Formula, nie będziemy mogli wznowić naszych rozgrywek.

To przykre, że z przyczyn kompletnie niezależnych od nas nie jesteśmy w stanie kontynuować dopiero co rozpoczętego sezonu. Wybryki Codemasters oraz EA stają się drażniące i nieakceptowalne. Przepraszamy kibiców, przepraszamy zawodników. W obecnej sytuacji rozgrywanie wyścigów mija się z celem. Możemy tylko liczyć na jak najszybsze rozwiązanie problemu ze strony wydawcy gry.

Pomimo zawieszenia rozgrywek, nie planujemy dłuższej przerwy ani na naszych socjalach, ani na naszym Twitchu. Już dziś odbędzie się spotkanie administracji projektu SOL Formula, na którym postanowimy co robić w zaistniałej sytuacji. Stay tuned.