S10 | Za nami półmetek prebaraży SOL. Rekordzista świata Szymon Łukomski nadal na czele, lecz konkurencje depcze mu po piętach!

Za nami półmetek prebaraży SOL. Rekordzista świata Szymon Łukomski nadal na czele, lecz konkurencje depcze mu po piętach!

Czy rekord świata gwarantuje triumf we wstępnej rundzie eliminacji do sezonu 10 SOL Formula? Innego zdania jest Ernest Ścibek, który zbliżył się do lidera na dystans zaledwie 0,050 sekundy. Ścibek swoją renomę wyrobił przede wszystkich na arenach LPF, dziś natomiast znajduje się na najlepszej drodze do miesjca w polskiej lidze esportu F1.

W czołowej dwunastce gwarantującej start w Turnieju Barażowym większość stanowią kandydaci walczący o debiut w barwach SOL, jednak jedno nazwisko od razu zwraca uwagę wytrawnych kibiców.

Maciej Ślusarczyk wraca do ścigania na najwyższym poziomie, i ma realne szanse na awans! Dawny pretendent do tytułu mistrza (ostatecznie 4 lokata w sezonie 7) okopał się na 11 pozycji, i ani myśli wypuścić z rąk szansy na powrót.

Kto zamelduje się w Turnieju Barażowym? Odpowiedź poznamy już w poniedziałek rano.