F3 | „Nadszedł dzień dzisiejszy”. Wyścig o mistrzostwo kierowców trzeciej ligi już dzisiaj!

Areną finału sezonu 9 jest oczywiście tor w Montrealu. Na początku tego tygodnia mieliśmy okazję podziwiać historyczną walkę o mistrzostwo indywidualne w SOL F1. Teraz przyszedł czas na SOL F3 – ostatni przystanek przed wypłynięciem na dalekie wody drugiej i pierwszej ligi!

Rywalizacja dwóch pretendentów, Jakuba Kozłowskiego i Oliviera Jasiaka, była odmieniana przed wszystkie możliwe przypadki. Olivier Jasiak w znakomitej większości był tym goniącym – nie mógł sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Pomimo często bezbłędnej jazdy, to Kozłowski wychodził z tej rywalizacji obronną ręką.

Kozłowski – synonim „złotego dziecka” Ścigałki, bezprecedensowej jazdy i brutalnej powtarzalności. Jasiak – schowany w cieniu zespołowego kolegi, ale w kluczowych momentach potrafiący wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Wszystkie przewidywania, oczekiwania i wypowiedzi ekspertów sprowadzają się do finału w Montrealu. 9 punktów różnicy, multum scenariuszy i psychologiczna przewaga Kozłowskiego. Zapraszamy na wyścig o GP Kanady SOL F3 już dzisiaj o godzinie 19:00, tylko na ŚcigałkaTV. Tego nie można przegapić!