SOLxAC | Runda 8 – PGO

Cukier, słodkości i różne śliczności. Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnego toru, ale profesor Maximus przypadkowo dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik: “Związek X”. I tak narodziło się PGO. Obiekt, który dotychczas nie egzystował nawet w snach marzycieli. Coś zupełnie innego, nieszablonowego, ale z drugiej strony pięknego w swojej tajemniczości. Czas wsiąść do swoich maszyn po raz ostatni to czas na rundę 8 SOLxAC!

Przez to, że poza prekwalifikacjami kierowcy nie mieli okazji zapoznać się z torem, sprawia, że emocje sięgną zenitu. Będzie to istna droga w nieznane, a ci, którzy na jej końcu wykażą się walecznością i odwagą otrzymają skarb w postaci glorii i chwały, a ten najlepszy-zwycięstwa.

Sytuację w klasyfikacji generalnej moglibyśmy określić mianem “punktu wrzenia”. Mikołaj Muszyński, Max Prus i Jakub Gregorczyk. Między tymi Panami ścisk jest naprawdę spory, a atmosfera tak gęsta, że moglibyśmy ją ciąć nożyczkami. Z pewnością przygotowani jak nigdy, bo wiedzą, o co walczą, ale jak to się mówi: “Wygra lepszy”.

Czas zatańczyć po raz ostatni już w tym sezonie, a wszystko w akompaniamencie warkotu silników, owacji na trybunach i krzyku komentatorów. Czwartek, godzina 20:00, twitch: ScigalkaTV.
Pora na show!