AC Endurance | Dołącz do najnowszej odsłony SOL Endurance 24H na torze Nurburgring! Wypełnij formularz i wejdź do walki o miejsce na gridzie Eifel24H

Dołącz do najnowszej odsłony SOL Endurance 24H na torze Nurburgring! Wypełnij formularz i wejdź do walki o miejsce na gridzie Eifel24H.

Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane i mamy nadzieję, że tych chęci do urywania kolejnych setnych części każdej sekundy nie zabraknie naszym zawodnikom. Wraz z publikacją tego posta ruszają prekwalifikacje do pierwszego w tym roku eventu SOL Endurance! Tor Nurbrurgring jest gotowy do przyjęcia kierowców, więc pora zapoznać się z zasadami eliminacji do Eifel24H.

Aby zgłosić swój zespół do wyścigu, trzeba być zarejestrowany i zalogowany na naszej stronie scigalka.pl. Do sklasyfikowania wyniku załogi w prekwalifikacjach zaś stawiamy następujące wymagania: Minimum dwóch kierowców musi wykonać 10 zaliczonych czasów do tabeli wyników na torze suchym oraz 2 na torze mokrym w trakcie oficjalnych sesji nazwanych „Preq” lub ”Practice” na naszych serwerach. Ponadto do 24 godzinnej rywalizacji zostaną dopuszczeni tylko Ci zawodnicy, którzy owe wymagania wypełnią. Stan prekwalifikacji jest stale monitorowany i dostępny do wglądu dla wszystkich użytkowników po zalogowaniu się na stronie scigalka.pl.

Do dyspozycji kierowców wyselekcjonowaliśmy sześć samochodów. W klasie GT4 będą to jedynie dwie maszyny – Audi R8 GT4 i Chevrolet Camaro GT4.R, oba od studia Guerilla. Klasa GT3 daje załogom wybór dwukrotnie większy, a wszystkie auta pochodzą od Race Sim Studio i są to: GT-M Aero V10 Evo2, GT-M Akuro V6 Evo2, GT-M Lanzo V10 Evo2 oraz GT-M Mercer V8. Keep on moving, it’s time to ride!