AC Endurance | PETRONAS Syntium Eifel24 – Jakość to rzecz święta!

24-godzinny wyścig to ogromne wyzwanie zarówno dla kierowców, jak i ekipy realizatorskiej. My w projekcie SOL jakość transmisji stawiamy na 1 miejscu, jednak sami nie jesteśmy w stanie dostarczyć Wam kontentu w zgodzie z naszymi wysokimi standardami. Podobnie jak przy okazji 24h La Sarthe, przeprowadzenie studia wyścigowego w sposób stacjonarny było naszym priorytetem, który znów udało się wypełnić dzięki krakowskiemu centrum simracingowemu Simracing Dream!

Sam lokal to nie wszystko. Transmisji wszak nie da się przeprowadzić bez najlepszego sprzętu, a o ten zadbały marki Intel oraz ENDORFY Polska.

Wszystkie przygotowania i starania mogą spełznąć na niczym, jeżeli zabraknie odpowiedniej energii. Z pomocą przyszedł nam Monster Energy, który dostarczy do lokalu swoje flagowe napoje energetyzujące.

A co z garderobą zapytacie? Spieszymy z odpowiedzią! Koszulki dla całego naszego zespołu przygotował nasz wieloletni partner i sponsor tytularny całego wydarzenia – PETRONAS Syntium, a ruchy, nie tylko naszej głowy, bacznie śledzić będzie IRTrack – system śledzenia ruchów głowy. Państwo za to owoce naszych współprac będą mogli podziwiać już jutro od godziny 11:55. Do zobaczenia na kanale twitch Scigalka_TV.