Cube Controls GP Włoch | Forza Italia! Ferrari i Alpha Tauri powtórzy włoskie podium z sezonu siódmego?

W ostatnich sezonach SOL Formula Division1 Tifosi byli wręcz rozpieszczani przez kierowców włoskich stajni podczas wyścigów na Półwyspie Apenińskim. Kampanię numer 9 od triumfu na Imoli w barwach Ferrari rozpoczął Piotr Stachulec, zaś rok wcześniej po najwyższe laury na zalanej Monzy sięgnęli Maciek Ślusarczyk (Ferrari) i Bartosz Szaliński (Alpha Tauri). W jubileuszowym sezonie dziesiątym szansę na kolejną wygraną są ogromne, a kto wie, być może na podium ujrzymy wyłącznie przedstawicieli włoskich stajni?

Nastroje wśród fanatyków włoskiego motorsportu podkręcają sami zawodnicy. Kuba Trzeciak w wywiadzie udzielonym po GP Holandii mówi wprost: Na Monzę jedziemy po dublet. Choć Trzeciak póki co wyraźnie odstaje od Szymona Łukomskiego, na Zandvoort po raz pierwszy w sezonie i co najważniejsze zasłużenie, otarł się o podium po twardej walce z Hubaczem. Ferrari z duetem Kamilów na pokładzie również ostrzy sobie zęby na zwycięstwo w Świątyni Prędkości.

Wielkie wyścigowe święto dla zwolenników motorsportu z kraju spod Wezuwiusza odbędzie się pod patronatem Cube Controls – włoskiego producenta customowych części do kierownic gamingowych. Standardowo podczas rundy sponsorowanej, dla zwycięzcy wyścigu oraz widzów obecnych na transmisji, do zgarnięcia będzie specjalna premia!

Ferrari czy Alpha Tauri? A może Półwysep Apeniński zostanie podbity przez jednego z brytyjskich najeźdźców? Transmisja Cube Controls GP Włoch już w najbliższy poniedziałek o 19:45 na kanale Twitch Scigalka_TV!