Cube Controls GP Włoch | Grande Tragedia zamiast Grande Vitorii? Morawiak najszybszym kierowcą przed kwalifikacjami!

Nieobecny podczas rundy na Zandvoort Franciszek Morawiak błyskawicznie przypomniał o swojej obecności w najwyższej dywizji. Zawodnik Williamsa jak to ma w zwyczaju w tym sezonie zameldował się w czołowej piątce porannej sesji, po raz drugi w trwającej kampanii notując najlepszy wynik. Zapowiedź pierwszego zwycięstwa w SOL D1 od 11 czerwca 2022 roku?

Treningi rządzą się własnymi prawami i Monza może być tego najlepszy przykładem. 4 Kuba Trzeciak? 7 Szymon Łukomski? A gdzie Kamil Stachura i Piotr Stachulec? A jeszcze trzeba zwrócić uwagę na 3 Patryka Molo! Wyniki absolutnie szalone, ale szalona jest i sama świątynia prędkości pod Mediolanem. Co jednak najważniejsze – już na treningach różnice między zawodnikami są minimalne, a to zwiastuje ogromne emocje. Minimalny błąd podczas kwalifikacji może zabrać awans do kolejnej sesji.

Na Autodromo Nazionale di Monza SOL Formula wraca po dwóch sezonach przerwy. Czym uraczy nas włoska legenda? Czy średnie wyniki zawodników włoskich stajni to ledwie cisza przed burzą i tak jak w kampanii numer 7, Tifosi będą świętować triumf swoich zawodników? Cube Controls GP Włoch rusza już dziś o 19:45 na kanale Twitch Scigalka_TV. Do zobaczenia!