Cube Controls GP Włoch | Po szalonej jeździe w północnej części “Starego Kontynentu” przyszedł czas na podróż na jego drugi biegun. Miejsce, którego nie musimy przedstawiać żadnemu fanowi sportów motorowych – Autodromo Natzionale di Monza!

Równie znaną nazwą w świecie simracingu co Monza jest partner nadchodzącej rundy SOL Formula Division 1, czyli Cube Controls ! Ich włoskiej niezawodności, jakości przygotowywanych sprzętów simracingowych nie musimy Państwu przedstawiać, ale nie samą kierownicą, bazą czy manipulatorami nożnymi, taki kierowca żyje!

Odkąd pamiętamy, świat simracingu jest podzielony w jednej kwestii: Najlepiej jeździ się w butach, skarpetach, czy boso? Jeżeli również jesteście w “Team Skarpetki”, patron GP Włoch wychodzi wam na przeciw z ciekawą propozycją, a mianowicie specjalnymi skarpetkami G+ SIM RACING SOCKS! Są one wykonane ze specjalnego materiału, który nie pozwoli waszym stopom ześlizgnąć się z gazu na wyjściu z szybkich zakrętów jak Parabolica, czy też z hamulca na niezwykle silnym hamowaniu do pierwszej szykany tego magicznego, włoskiego obiektu. W dodatku są one stosunkowo wysokie, więc nie ma co się obawiać o samoistne spadnięcie skarpet z nóg.

Taką parę skarpet wygra nie tylko zwycięzca nadchodzącego wyścigu ale i również jeden z was! Wystarczy wziąć udział w giveaway’u podczas poniedziałkowej transmisji na kanale Twitch Scigalka_TV i liczyć na szczęście w losowaniu. Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba!