D2 | Last Dance D2! Kto wyjdzie zwycięsko z walki o podium?

Ostatni wyścig w SOL D2 może nie wzbudzać już aż tak wielkich emocji. Głownie przez to, że Jakub Kozłowski zapewnił sobie tytuł mistrzowski tydzień temu w Las Vegas, jednak pasjonująco zapowiada się walka o 3 miejsce w owej klasyfikacji.

Szymon Szczepanik jest na najlepszej drodze, żeby uzupełnić skład podium generalki. Zawodnik Red Bulla przyjeżdża do Brazylii z 6 punktową zaliczką nad Marcelem Biegą, jednak zawodnik Mercedesa przystępuje do finału sezonu po udanej rundzie sprinterskiej w Las Vegas, w której zdobył 18 punktów. W tej samej Nevadzie Szczepanik zdobył ledwie punkt, pozwalając Biedze utrzymać się w walce o podium klasyfikacji kierowców.

Oczy widzów nie powinny być skierowane tylko i wyłącznie na głównych bohaterów całej 10 kampanii D2. W ostatnich tygodniach coraz jaśniejszy blaskiem lśni gwiazda Kacpra Piekarczyka, który w Las Vegas trafił jackpot i zgarnął maksymalną pulę punktów za wygrany sprint, wyścig i wykręcenie najszybszego okrążenia.

Kto okaże się zwycięzcą ostatniego wyścigu Division2 przed wstrzymanie rozgrywek? Mercedes czy Red Bull będą świętować podium swojego kierowcy w klasyfikacji generalnej? O tym przekonamy się już dzisiaj! Transmisja z GP Brazylii odbędzie się o 20:00 na kanale Twitch Scigalka_TV.