D2 | Nowa era SOL Formula Division 2 zacznie się dzisiaj!

Tor w Bahrajnie, który spotkał zaszczyt inauguracji sezonu 10, już o 20:00 ujrzy pierwszą próbę siły nowych i starych zawodników, gwiazd wschodzących i tych nieco przygasłych, które marzą o występach w elicie polskiego simracingu.

W tym sezonie z pewnością panuje nieco większa stabilizacja i równowaga między zawodnikami debiutującymi w Division 2, a tymi, którzy o awans do Divison 1 powalczą już drugi, czy nawet trzeci sezon z rzędu. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na dwie nowe twarze drużyny HAAS, Oliviera Jasiaka i Jakuba Kozłowskiego. Już w zeszłym sezonie odnosili zwycięstwa na tym poziomie jako kierowcy rezerwowi, jednak czy to wystarczy, aby walczyć o najwyższe pozycję na dystansie całej kampanii, a co za tym idzie, utrzymać stajnię z Kaanapolis na piedestale drugiej dywizji?

Widzom szukających wyżej wspomnianej stabilizacji pragniemy przekazać, że w tym sezonie zobaczymy dobrze znanych kierowców z poprzednich kampanii, takich jak Szymon Mrochem, Antoni Sokołowski czy Szymon Szczepanik – nowy lider Red Bulla. Do stawki dołączają również spadkowicze SOL Formula Divison 1: Paweł Maliszewski, Wojciech Urban i Tymon Lewandowicz, a po sezonie nieobecności, do Divison 2 wraca weteran SOL Formula, Andrzej Magiera-Gorzka!

Nam nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Państwa na godzinę 20:00 na nasz kanał na Twitchu Scigalka_TV. Do usłyszenia!