D3 | All-In w wykonaniu Schellera! Maciej Ślusarczyk zapewnia sobie srebrny medal!

Świeżo upieczony mistrz Division 3 nie zwalnia. Pomimo zdiagnozowanej choroby i kompletnie nieudanej rywalizacji sprinterskiej Scheller po raz kolejny wspiął się na wyżyny swoich umiejętności. Zdobycie siedmiu pozycji na pierwszym okrążeniu było jasnym sygnałem dla rywali, a dalsza część głównego wyścigu potwierdziła głód kolejnych zwycięstw. Walka z zespołowym kolegą zagrzewała widzów do ostatnich metrów wyścigu, jednak to mistrz zabrał to co mistrzowskie. Brazylijski finał dla Schellera będzie miał charakter rundy honorowej, którą, jak na mistrza przystało, uzna za w pełni udaną tylko w przypadku zwycięstwa.

Maciej Ślusarczyk pieczętuje potrójną koronę McLarena! 22-punktowa zdobycz zagwarantował drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, a zarazem przypieczętował genialny sezon dla całego zespołu z Woking. Vegas od początku do końca układało się dla Ślusarczyka tak jak sobie to zaplanował na briefingu. Nieustanna walka z Schellerem i Wieciechem była ozdobą wczorajszego Grand Prix. Zespół McLarena zapewne nie odmówi kameralnego wypadu do jednego z kasyn, jednak świętowanie niczym z Kac Vegas nie wchodzi w grę!

Dawid Krutul wskakuje na podium na ostatnim zakręcie! Znany i lubiany zawodnik SOL niczym pokerowy zawodowiec najpierw blefował swoje zamiary, czekał na ruch przeciwnika, a w odpowiednim momencie rzucił karetę i wystrzelił niczym z procy wykorzystując przy tym błędy rywali. Dodając do tego siódmą lokatę w sprincie, Krutul może mówić o naprawdę udanym wylocie do USA. Dawid pozostaje tydzień dłużej w Las Vegas – skupia się na walce o mistrzostwo Division 4, które jest niemalże w zasięgu ręki.