D3 | Czas na pierwszy finał sezonu 10! Walka o brąz jeszcze trwa!

13 rund walki i emocji sprowadza się do tej ostatniej, 14-stej. Brazylia tradycyjnie wieńczy kolejny już sezon w historii SOL Division 3. Sezon 10 obfitował w zwroty akcji, niespodziewane rozstrzygnięcia jednak aktorem, który skradł całą scenę dla siebie był Bartłomiej Scheller. 212 punktów i zapewnione mistrzostwo 3 rundy przed końcem mówi samo za siebie. Hegemonem konstruktorów został McLaren – 354 punkty na koncie i aż 172 punkty przewagi nad drugim Aston Martinem. Duet Scheller-Ślusarczyk niemalże bezbłędny!

Pomimo poznania najważniejszych rozstrzygnięć walka o pozostałe miejsca w tabeli generalnej nadal trwa. Ta najważniejsza walka, o 3 miejsce, rozegra się między Irzyńskim, a Piekarczykiem. 99 punktów kierowcy Ferrari kontra 94 punkty lidera Aston Martina. Gdybyśmy mieli na podstawie ostatnich wyścigów ocenić szansę obu kierowców, to Michał Irzyński miałby o wiele większe szansę. Jednak w obliczu emocji i nerwów podczas ostatniej rundy statystyki odchodzą w niepamięć. Panowie rozegrają własne mistrzostwa, o których losie zadecyduje dyspozycja dnia.

Ostatnia runda, ostatnie emocje, ostatnie starcie. Irzyński, czy Piekarczyk? GP Brazylii już dzisiaj o 19:00, tylko na ŚcigałkaTV!