Denley GP Austrii | Kolejna runda, kolejny premia – sponsor GP Austrii, dom towarowy Denley przygotował giveaway dla widzów na kanale Twitch Scigalka_TV!

Wyścigi na legendarnych, europejskich obiektach, przyciągają wielkie zainteresowanie nie tylko fanatyków motorsportu. Po raz czwarty w 10 sezonie SOL Formula Division1 z dumą pragniemy ogłosić giveaway dla naszych widzów obecnych podczas nadchodzącej transmisji! Na rundę w domu Red Bulla specjalną nagrodę przygotowało Denley, które od obecnego sezonu ubiera kierowców oraz ekspertów naszych rozgrywek!

Podczas rundy na Red Bull Ringu do zgarnięcia będzie czapka z daszkiem oraz parciany pasek w kolorze czarnym – barwie pasującej niemal do wszystkie. Aby wziąć udział w losowaniu i dać sobie szansę na otrzymanie wspomnianych wyżej nagród, w trakcie najbliższej transmisji na Twitchu Scigalka_TV należy wpisać hasło !Denley.

Wyścig w Spielbergu otworzy drugą część zmagań najszybszych simracerów w Polsce. Start transmisji już jutro o 19:45, do zobaczenia!