Denley GP Austrii | Austriackie rodeo na Red Bull Ringu otworzy 2 połowę 10 sezonu Division1!

Nie milkną echa GP Włoch na torze Monza. Wielki triumf i zdobycie aż 33 oczek na legendarnym obiekcie pozwoliły Bartoszowi Zamaro na poważnie włączyć się do walki o podium klasyfikacji generalnej. Pierwszą połowę sezonu Bartosz zakończył ze stratą ledwie 9 punktów do 3 miejsca w klasyfikacji generalnej. Zadanie, jakim jest pokonanie Kamila Stachury, Przemka Hubacza i Franka Morawiaka łatwe nie będzie, ale droga do sukcesu nigdy nie jest prosta!

Szczególnie brutalnie przekonuje się o tym wymieniony przed chwilą Stachura. Zawodnik Ferrari jako jedyny przez wszystkie dotychczasowe rundy dotrzymuje tempa Piotra Stachulca i Szymona Łukomskiego, a mimo to od liderów klasyfikacji generalnej dzieli go przepaść. Wina częściowo stoi po stronie Kamila, jednak mówimy tylko o dwóch przypadkach: GP Bahrajnu oraz GP Holandii. Lwią część punktów kierowca Ferrari stracił na Silverstone oraz we Włoszech, gdzie los postanowił go nie oszczędzać.

Szansa na odkucie się w niecce austriackich Alp jest w tym sezonie wyjątkowa. Podobnie jak ostatnia runda, GP Austrii również odbędzie się pod patronatem jednego ze sponsorów naszej ligi! Na domową rundę Red Bulla specjalną nagrodę dla zwycięzcy rundy oraz widzów na twitchu przygotowało Denley – Dom towarowy z wyeksponowaną odzieżą i akcesoriami damskimi oraz męskimi. Więcej szczegółów dotyczących nagród przedstawimy już jutro.

Czy grupa pościgowa rozpocznie pogoń za Stachulcem i Łukomskim? A może to Przemek Hubacz i Marek Znamirowski zrehabilitują się w domu za blamaż na Monzy? Denley GP Austrii rozpocznie drugą część 10 sezonu SOL Formula Division1 już w najbliższy poniedziałek! Transmisja wyścigu ruszy o 19:45 na kanale Twitch Scigalka_TV.