F2 | Dzielni wojownicy wyruszają do walki!

Połowa sezonu jak zawsze przyniosła nam wiele pozytywnych emocji i pięknych chwil na obiektach znajdujących się w kalendarzu Sezonu 9 naszej drugiej ligi. Teraz kierowcy dostają ostatni moment na to, aby ułożyć sobie cele na pozostały okres ich zmagań.

Krystian Walter, tym razem na stałe powróci do swojego fotela i z źródeł znanych naszym dziennikarzom, zapowiada aktywną walkę o trzecie miejsce w klasyfikacji kierowców. Strata do Marcela Bujalskiego wynosi na ten moment trzydzieści jeden punktów. Nie jest to suma drobna ale też nie taka, której nie da się przeskoczyć. Już dziś Krystian może postawić pierwszy krok w kierunku wypełnienia zadanego sobie celu.

Niewątpliwie gorącym tematem dalej pozostaje Grand Prix Azerbejdżanu. Kamil Komoń po raz pierwszy nie dojechał do mety, a pikanterii dodaje fakt, że główny rywal kierowcy HAAS-a czyli Szymon Mrochem wygrał wspomnianą rundę i zminimalizował stratę do dwudziestu siedmiu punktów. Jeśli Szymon wygrałby dzisiejszy wyścig wraz z najszybszym okrążeniem, a pech Kamila trwałby dalej to strata zostanie zminimalizowana do pojedynczego punktu!