F2 | Runda Finałowa!

Najważniejszym wątkiem tej rundy jest walka o wicemistrzostwo. Na jednym z najbardziej technicznych torów w kalendarzu SOL F2 rywalizują ze sobą dwaj świetni kierowcy: Tomasz Łobodziec, który posiada na swoim koncie 114 punktów, oraz Marcel Bujalski, który przy swoim nazwisku ma zapisane tylko 5 oczek mniej. Obaj są gotowi dać z siebie wszystko, by zdobyć prestiżowe drugie miejsce w klasyfikacji generalnej!

Sponsorem ostatniej rundy jest Bambini Racing, które dla zwycięzcy tego wyścigu przygotowało niesamowitą nagrodę – udział w prestiżowym Family Kart Cup! Czekają nas więc zacięte boje na kanadyjskim torze, a stawką jest nie tylko wirtualna chwała, ale również niepowtarzalna szansa na udział w wyjątkowym wydarzeniu kartingowym.

Jednak nie tylko dwaj główni pretendenci do wicemistrzostwa będą w centrum uwagi. Do walki o podium i lepszą pozycję w klasyfikacji generalnej zamierza dołączyć Szymon Mrochem. Niestety, jego szanse na zdobycie wicemistrzowskiego tytułu są niewielkie, ale nie można go lekceważyć. Będzie próbował wykorzystać każdą okazję, by znaleźć się na czele stawki i odrobić punktową stratę do liderującej dwójki.

Emocje gwarantowane są na każdym kroku! Przygotujcie się na niezapomniane widowisko w Kanadzie, gdzie SOL F2 zamknie swój siódmy rozdział.