GP Abu Dhabi | Koniec żartów! Jeśli Piekarek zwycięży na Yas Marina, droga do sensacyjnego mistrzostwa stanie otworem. Transmisja w poniedziałek o 19:45 na Twitchu Scigalka_TV

Po GP Arabii Kacper Zabagło wreszcie zrównał się punktami z Piotrem Stachulcem, który od początku sezonu ani na moment nie stracił pozycji lidera klasyfikacji mistrzostw. Mimo to, trudno oprzeć się wrażeniu że pojedynek faworytów stracił ostatnio impet. Zamiast polowania na KO, coraz bardziej przypomina on klincz wykończonych bokserów próbujących przetrwać do gongu i ciułających drobne punkty.

Nieoczekiwanie do ringu z widowni wskoczył trzeci pretendent, który bez pardonu zaczął okładać dwie gwiazdy metalowym krzesłem. Adrian Piekarek zaczął sezon mizernie, długo uchodził za synonim czasówkowego “one trick pony”, ostatnio jednak odpalił niczym Saturn V. Reprezentant Red Bulla w ostatnich trzech wyścigach zainkasował 55 punktów, podczas gdy Zabagło i Stachulec dopisali do konta 48 “oczek”… łącznie!

Czy sensacyjny pretendent nadrobi zaledwie 20 punktów straty do liderów? O tym przekonamy się już w poniedziałek na Twitchu Scigalka_TV. Do zobaczenia!