GP USA | Piotr Stachulec się nie podaje! American Dream w zasięgu lidera McLarena?

Po wyprawie na bliski i daleki wschód, która pokrzyżowała plany części kierowców, przyszła pora na ostateczne rozstrzygnięcia w 10 sezonie SOL Formula Division1. Podróż po bezdrożach Ameryki Północnej z „wysokiego C” rozpoczyna Piotr Stachulec, pokazując nam w ten sposób, że daleki jest on od utraty wiary w obronę mistrzowskiego tytułu. Choć w treningu pokazał moc, stoi przed nim nie lada wyzwanie – odrobić 65 punktową stratę do lidera klasyfikacji generalnej w zaledwie 3 Grand Prix!

Ze względu na rundę sprinterską na ulicznym torze w Las Vegas w przyszłym tygodniu, zadanie będzie minimalnie ułatwione. Problem w tym, że pierwszym przystankiem podróży po obu Amerykach jest Austin w Teksasie, gdzie w zeszłym sezonie Stachulec o mały włos nie przegrał tytułu. Czy tym razem COTA okaże się miejscem, gdzie Piotr rozpocznie swą pogoń za mistrzowskim tytułem?

Poza pretendentami do tytułu, wśród których nie możemy pominąć Kamila Stachury, najwięcej czasu antenowego spróbują „zabrać” kierowcy rezerwowi. Szczególnie w oczy rzuca się 4 przed czasówką świeżo koronowany mistrz SOL D3 – Bartłomiej Scheller. Nie mamy nic przeciwko, aby Bartek swą klasę zaprezentował nam również w najwyższej klasie naszych rozgrywek!

Kolejna koronacja czy początek pogoni? Co przyniesie nam dziki zachód? Transmisja z GP USA na torze Circuit of the Americas w Austin w Teksasie już dziś o 19:45 na kanale Twitch Scigalka_TV!