Ogłoszenia | Ścigałka partnerem technicznym B2 – SIM – Biznesowe Mistrzostwa Simracingowe!

Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować, że nasza organizacja została partnerem technicznym firmy “B2–SIM / Biznesowe Mistrzostwa Simracingowe”. Naszym zadaniem będzie dostarczenie oprawy graficznej na transmisje, w trakcie których swojego głosu użyczą nasi niepodrabialni komentatorzy, doskonale znani z wyścigów SOL Formula i eventów SOL Endurance.

Biznesowe Mistrzostwa Simracingowe to innowacyjne przedsięwzięcie, które wykorzystuje fascynację i pasję wyścigową do tworzenia unikalnych doświadczeń teambuildingowych i budowania relacji biznesowych w firmach.

Już 31 stycznia zespoły firmowe, składające się nawet z 12 uczestników z całej Polski, staną na starcie pierwszego odcinka 8-rundowego Sezonu I. W rywalizacji o tytuł Biznesowego Mistrza Simracingowego każda drużyna będzie miała szansę zaprezentować swoje umiejętności na wiernie odwzorowanych, wirtualnych torach.
Profesjonalne transmisje online każdej rundy mistrzostw stworzą unikalną platformę do promocji brandów firm uczestniczących w wyścigu, tworząc tym samym profesjonalne warunki do zwiększenia ich ekspozycji.

“Jako firma B2-SIM z radością dołączamy do grona partnerów Ścigałka Online League. Doceniamy profesjonalizm oraz pasję simracingową, jakie przejawia cała ekipa SOL. Razem, w atmosferze pełnej entuzjazmu, zamierzamy aktywnie współpracować nad rozwojem naszej wspólnej simracingowej społeczności!”