Ogłoszenie | Kierunek Youtube!

10 sezonów wspaniałej rywalizacji na najbardziej znanych torach świata przyniosło nam masę frajdy i jeszcze więcej emocji. Pomijając kilka kampanii, w tym obecną, w większości przypadków delektowaliśmy się walką o mistrzowski tytuł do samego końca. Poziom rozgrywek stale się podnosił, a w tym sezonie otrzymaliśmy istny majstersztyk w wykonaniu 3 ultraszybkich kierowców, do których doszlusować starała się reszta stawki.

Ale to już było… I póki co nie będzie. Rozgrywki SOL Formula po sezonie 10 zostają wstrzymane na czas nieokreślony. Podkreślamy – wstrzymane, nie zakończone. Malejące zainteresowanie ze strony widowni, problemy na światowej scenie esportowej i przede wszystkim – brak prioretyzacji rozgrywki multiplayer sprawiają, iż osób chętnych do jazdy i ludzi chcących uczestniczyć w społeczności ligowej jest coraz mniej.

Dla nas oznacza to zupełnie nowy początek. Choć zawieszamy działalność ligową na produkcie od EA Sports i Codemasters, w dalszym ciągu rozgrywać będziemy eventy SOL Endurance na Assetto Corsie, SOL Rally czy Social Race. Przede wszystkim jednak naszym głównym zajęciem stanie się teraz kanał youtube skupiony wokół motoryzacji – zarówno tej wirtualnej, jak i prawdziwej. Recenzje gier wyścigowych? Oczywiście. Ocena kierownic dostępnych na rynku? Pewnie. Podcasty poświęcone motoryzacji? To też znajdziecie!

Przed nami do rozegrania wyścigi Division 1 i Division 2 o GP Brazylii, po których usłyszymy się dopiero po świętach na naszym kanale youtube. Do zobaczenia niebawem!