S10 | Kacper za Kacpra. Czy Trzmiel wejdzie w buty zawieszającego karierę Zabagło?

Gdy jeżdżący w Twoim zespole wicemistrz SOL odwiesza kask na kołek, wiesz że czeka Cię spory ból głowy. Rok temu po transferze do AR Zabagło dość nieoczekiwanie zaczął przeżywać drugą sportową młodość, kończąc zmagania o włos od tytułu mistrza. Fiasko w walce ze Stachulcem w połączeniu z innymi czynnikami spowodowało, że były czempion zdecydował się na urlop od esportu F1.

Twarzą stajni z Hinwil staje się zatem niezwykle popularny Bartosz Zamaro, słynny ze zwycięstwa w Le Sarthre 24h i GP Arabii Saudyjskiej w ciągu 48 godzin. Magii dodaje fakt, że był to pierwszy triumf w karierze zawodnika. W innych występach nie było już niestety tak kolorowo, jednak Zamaro wciąż jest kierowcą w fazie kształtowania.

Apetyt na pozycję lidera ma nowy nabytek Alfy Romeo, czyli Kacper Trzmiel. Pozyskany z Williamsa były mistrz F2 zbudował renomę eksperta od torów ulicznych, zgarniając w Monako pierwszy triumf w karierze.

Czy współpraca Trzmiela z Zamaro będzie równie owocna co duet z Morawiakiem? Obaj kierowcy mają świadomość, że na ich barkach spoczywa odpowiedzialność za podtrzymanie pałeczki złotej ery Alfy Romeo.