S10 | Oni zawsze wracają! Legendy SOL raz jeszcze za kierownicą

Przed nami ENDORFY Legends, czyli wyścig gwiazd SOL sprzed lat. Kiedyś zachwycali nas na torze, teraz cieszą się sportową emeryturą. Już w sobotę do wyścigu przystąpi aż ośmiu zawodników, którzy w przeszłości zdobywali w SOL mistrzostwa, wielu z nich kilkukrotnie. Wśród nich oczywiście ci, którzy swoje sukcesy osiągali na najwyższym szczeblu sportowym naszej ligi, pierwszej dywizji SOL Formula – Patryk Krutyj, Kacper Zabagło, Szymon Puchyrski i Michał Bątorek.

Nie będzie to jednak przechadzka po parku. Na naszych (byłych) mistrzów zęby ostrzą już sobie ich najwięksi rywale z czasów ich świetności, z Krystianem Michalczukiem, byłym mistrzem drugiej dywizji SOL Formula i drugą połówką legendarnego zestawienia Puchyrski/Michalczuk z sezonu piątego, na czele. Kto lepiej pamięta jak się jeździ? Czas, abyśmy przekonali się sami!

Dla najlepszych zawodników eventu i widzów kanału Scigalka_TV na Twitchu przygotowane zostały upominki od naszego sponsora strategicznego, ENDORFY Polska – więcej informacji na ten temat już niedługo na naszych social media.

Nie oszukujmy się – takiego wyścigu nie można ominąć. Wpisujcie datę do kalendarza – widzimy się już w najbliższą sobotę, drugiego września!