AC Endurance | Pełne skupienie na torze – IRTrack – system śledzenia ruchów głowy dołącza do grona sponsorów Efiel24H!

Pole widzenia to jeden z najważniejszych elementów podczas kierowania pojazdem. Jeden drobny błąd, niedostrzeżenie punktu hamowania, czy wręcz przeciwnie – ujrzenie niepożądanej rzeczy może przyczynić się do utraty koncentracji, a to z kolei prowadzi do pomyłek, których kierowca stara się unikać jak ognia. Czy można temu jakoś zaradzić?

A i owszem! Z pomocą przychodzi IRTrack – system śledzenia ruchów głowy. Z radością ogłaszamy, że firma IRTrack.pl dołącza do grona sponsorów nadchodzącego wydarzenia SOL Endurance. Tym samym kontynuujemy współpracę, która rozpoczęła się niemal 2 lata temu przy okazji przygotowań do 7 sezonu SOL Formula.

Przy pomocy sprzętu ze strony IRTrack.pl immersja i komfort z jazdy stają się jeszcze większe. Po odpowiedniej kalibracji systemu, obraz na monitorze będzie odpowiadał ruchom naszej głowy, a to pomoże skupić się na nadchodzącym fragmencie trasy. W związku z Eifel24H, IRTrack przygotował specjalną nagrodę na czas preqkwalifikacji: Dwóch zawodników najszybszej załogi zarówno w klasie GT3 jak i GT4 otrzyma od IRTrack zestaw do śledzenia ruchów głowy. Jest więc o co walczyć i tę rywalizację mamy nadzieję zobaczyć na tabeli wyników dostępnej na naszej stronie internetowej!