D2 | Grand Prix Holandii na malowniczym torze Zandvoort w SOL Formula Division 2 obiecuje dostarczyć nam niezapomniane emocje i rywalizację na najwyższym poziomie

Jednym z kierowców, którzy przyciągają uwagę wszystkich fanów motorsportu, jest niesamowity Oskar Radzio. Oskar staje się z dnia na dzień coraz lepszy i jest teraz gotów śmiało walczyć o mistrzostwo D2.

Jego osiągnięcia w bieżącym sezonie mówią same za siebie. Zandvoort nie jest Oskarowi obce – w tym tygodniu miał już okazję uczestniczyć w Grand Prix SOL D1, choć tam incydent z Piotrem Stachulcem zepchnął go na siódmą lokatę. Mimo to jego potencjał jest niezaprzeczalny, a z każdym wyścigiem staje się coraz bardziej konkurencyjny.

Obecny lider klasyfikacji kierowców, Rafał Szołtysek, wie, że nie może spoczywać na laurach. Konkurencja jest zacięta, a Oskar Radzio to jeden z wielu utalentowanych zawodników, którzy mogą mu zagrozić. Musi pracować na najwyższych obrotach, aby utrzymać prowadzenie w klasyfikacji.

Grand Prix Holandii na torze Zandvoort to doskonała okazja, aby zobaczyć, czy Szołtysek utrzyma swoją dominację, czy może Oskar Radzio i inni zawodnicy będą w stanie go pokonać. Niezależnie od wyniku, czeka nas niezwykle ekscytujący wyścig w Division 2.