D2 | Kuba Kozłowski w natarciu?

Grand Prix Austrii w SOL D2 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jakub Kozłowski tuż po sukcesie, jakim była 3 lokata jako rezerwowy w SOL D1 pokazuje każdemu, że to na niego właśnie powinni stawiać w zakładach bukmacherskich. Lider klasyfikacji generalnej z pewnością będzie chciał udowodnić, że podium w najwyższej dywizji nie było przypadkiem, a jego rywale powinni czuć się zagrożeni jak nigdy dotąd.

Tuż za nim plasują się Rafał Szołtysek oraz Oskar Radzio, którzy niczym rozjuszone byki będą próbować strącić Kozłowskiego z tronu. Niejednokrotnie pokazywali że są w stanie to zrobić, gdyż Jakub Kozłowski wygrał jedynie rundę 7 na Monzy, a Szołtysek wraz z Radziem – każdą poprzedzającą. Kto wygra batalię na Red Bull Ringu i przejmie tron SOL D2? O tym przekonamy się już jutro!

Zapomnieć nie można także o Szymonie Szczepaniku, który obecnie urzęduje na 4 lokacie w klasyfikacji generalnej. Po niezbyt udanym początku sezonu, z każdym tygodniem coraz bardziej stabilizuje swoją formę i pokazuje, że nie można wykluczać go z walki o najwyższe lokaty w nadchodzącym wyścigu czy nawet o podium w generalce, pomimo wyraźnej różnicy punktowej między nim, a pozostałą trójką.

Batalia o tytuł mistrza SOL D2 przyprawia o gęsią skórkę nawet najwytrwalszych krytyków. Kto z trójki Kozłowski–Szołtysek–Radzio wygra wyścig w Styrii i wyjedzie z Austrii jako lider klasyfikacji generalnej? A może to Szymon Szczepanik zaskoczy i zamknie usta wszystkich hejterów? O tym przekonamy się już na najbliższej transmisji na Twitchu Scigalka_TV w środę o 20:00!