D3 | Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy! SOL Formula Division 3 rozpoczyna swoje zmagania!

Po długim okresie wypoczynku nadszedł czas ciężkiej pracy. „Piaszczyste piekło”, czyli wymagający tor Sakhir w Bahrajnie otworzy bramy do padoku jako pierwszy w kolejnym sezonie zmagań SOL D3. Mówi się, że „nieważne jak kto zaczyna, ważne jak kończy” jednakże jesteśmy przekonani, że pierwsza runda zmagań będzie niosła za sobą największy ciężar emocjonalny.

Nowe twarze i powroty znanych naszej widowni zawodników są wpisane w cykl zmagań trzeciej dywizji SOL Formula. „Bomba” do zakrętu pierwszego? Kamil Dziuk! Legenda Division 1 po raz kolejny próbuje swoich sił w SOL, tym razem w Red Bullu. Maciej Ślusarczyk, to kolejny z byłych zawodników królowej SOL Formula. Odbudowa dawnej dyspozycji, czy spokojne zejście ze sceny? Tego nie wiemy, jednak jesteśmy przekonani, że wraz z Bartłomiejem Schellerem stworzą konkurencyjny duet w pomarańczowej części gridu. Wśród znanych nazwisk znajdują się dodatkowo Marcel Wieciech (Williams), Dawid Zientała (Red Bull), czy Szymon Uhle (AlphaTauri).

Aston Martin raz. Aston Martin dwa. Aston Martin trzy? Brytyjska ekipa zdominowała rywalizację w SOL D3 zdobywając dwa razy pod rząd mistrzostwo konstruktorów. Czy duet Piekarczyk-Radzio dopisze swój rozdział do bogatej historii zespołu z Silverstone? Na kolejny udany sezon liczy Michał Irzyński, czwarty zawodnik ostatnich zmagań. Transfer do Ferrari można odbierać jako awans, który z pewnością był podparty świetnymi wynikami.

Nowe twarze, nowe wyzwania, nowa rywalizacja ale te same, genialne, emocje. GP Bahrajnu SOL Formula Division 3 już dzisiaj o godzinie 19:00 na ŚcigałkaTV!