D3 | Wszystko w rękach Schellera! Matematyka skupi na sobie reflektory COTA!

Zadanie pierwsze. Oblicz ile punktów potrzebuje Bartłomiej Scheller, aby już dzisiaj zostać mistrzem SOL D3. Odpowiedź: 25 punktów. Zwycięstwo w dzisiejszej rywalizacji będzie bezwzględnie oznaczało zdobycie mistrzowskiej korony i sięgnięcie po fenomenalne nagrody. Oczywiście zarysowują się różne scenariusze, jednak ten najjaśniejszy brzmi jasno: zwycięstwo.

Presja stoi po stronie Macieja Ślusarczyka, który chyba mimo wszystko pogodził się z tym, że Scheller był po prostu poza zasięgiem w tym sezonie. Były zawodnik Division 1 musi zacząć oglądać się za swoje plecy. 18-sto punktowa strata Piekarczyka nie stanowi bezpiecznego buforu przed finałowym trójbojem. Lider Aston Martina, w wyniku zeszłotygodniowej absencji, stracił do kierowcy McLarena kolejne 15 punktów. Dwutygodniowe zmagania w Stanach Zjednoczonych, a następnie wyjazd do gorącego Sao Paulo nie pozostawiają Kacprowi innego wyjścia jak bezprecedensowy atak od pierwszych okrążeń dzisiejszej batalii na Circuit of the Americas.

Zaczynamy ostatni trójbój tego sezonu. Czas na dwutygodniową wizytą w USA. Czas na wyścig na COTA. 19:00, tylko na ŚcigałkaTV!