F3 | Trzecia liga kończy festiwal samby. Zapraszamy na GP Brazylii SOL F3!

Pomimo niezbyt imponującej długości, nitka toru Interlagos wymaga od zawodników piekielnej, niczym piaski Copacabany, dokładności i powtarzalności. Nuda? Nie tutaj, a w połączeniu z emocjonującą klasyfikacją kierowców oraz zespołów to wręcz niemożliwe!

Klasyfikacja konstruktorów zapowiada równie zaciętą rywalizację jak ta w klasyfikacji indywidualnej. Cztery ekipy: Haas, Mercedes, McLaren oraz Alpine mają szanse na zdobycie dwóch pozostałych miejsc na podium. W uprzywilejowanej pozycji przed wyprawą do Ameryki Południowej są ekipy Haasa i Mercedesa, które zajmują odpowiednio drugą i trzecią lokatę. O ile dyspozycja Haasa nie jest powodem do troski fanów, o tyle sytuacja Mercedesa nie jest tak kolorowa. Absencja Kaczmarka oraz Szymoniaka, którzy mogą się nie zjawić już do końca sezonu, napędza ekipę z Enstone oraz Woking do bezprecedensowej walki o marzenia.

Zaczynamy ostateczną batalię za Oceanem. Trzy wyścigi i brak odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wyścig o GP Brazylii już dzisiaj o godzinie 19:00, tylko na ŚcigałkaTV!