GP Francji | Znamy oficjalne wyniki! Piotr Stachulec odskakuje w tabeli, druga młodość Zabagło

𝗥𝗲𝗳𝗹𝗲𝗸𝘀𝗷𝗮 𝟭: 𝗛𝘂𝗯𝗮𝗰𝘇
Nieudany transfer Szalińskiego w S8 postawił pod znakiem zapytania użyteczność programu juniorskiego Red Bulla. Po dwóch rundach Helmut Marko może odetchąć: na horyzoncie pojawił się zawodnik, który niebawem może zwrócić inwestycję z sutą nawiązką. Przemysław Hubacz nie dość, że samą szybkością nie odstaje od kolegi z zespołu, to wyraźnie przewyższa go w racecrafcie. Pozycja byłego mistrza F2 na podium obecnego sezonu to nie przypadek.
𝗥𝗲𝗳𝗹𝗲𝗸𝘀𝗷𝗮 𝟮: 𝗦𝘁𝗮𝗰𝗵𝘂𝗿𝗮
Jeszcze lepiej od nadziei Red Bulla sezon mógł rozpocząć prawdziwy wychowanek Ścigałki. Ze względu na usterkę w swoim Mercedesie, Kamil Stachura stracił szansę na pierwsze zwycięstwo w sezonie.. Na szczęście dla emocji w sezonie 9, jeden słabszy występ to zdecydowanie za mało, by zniechęcić Kamila, dla którego jedynym celem na trwającą kampanie jest mistrzostwo. W wywiadzie dla SOL News podtrzymał bojowego ducha. Parafrazując klasyka: “Piotr Stachulec, na następnych zawodach cię pokonam”!
𝗥𝗲𝗳𝗹𝗲𝗸𝘀𝗷𝗮 𝟯: 𝗭𝗮𝗯𝗮𝗴ł𝗼
Niezatapialny weteran po raz kolejny zaczyna sezon w samym czubie tabeli. W trakcie przeprowadzki do Alfy Romeo wielu widziało już Zabagło po drugiej stronie sportowej rzeki, tymczasem to właśnie mistrz sezonu 6 SOL stanowi największe zagrożenie dla Piotra Stachulca.

Pełne wyniki można zobaczyć tutaj.