S10 | Forza Stachura, forza Komoń! Nowy nabytek Ferrari Esports przywdziewa czerwień w SOL Formula

Dotychczasowa kariera Kamila Stachury to materiał na dobry film sportowy. Wielkie nadzieje (mistrz F2 już w debiucie), średnie porażki (przeciętne wejście w F1) i ponownie wielkie powroty (dwukrotny brąz mistrzostw SOL). Prawdziwy wychowanek SOL pokonał słabości, i wykonał wielki krok w kierunku profesjonalnej kariery w esporcie F1 pod skrzydłami Ferrari. Cel dla nowego lidera stajni z Maranello? Walka o mistrzostwo SOL i wejście na szczyt polskiego simracingu F1.

Imperialne ambicje Ferrari potwierdza zakontraktowanie kolejnej z koronowanych głów zaplecza obecnej Dywizji 1. Partnerem drużynowym pierwszego mistrza F2 będzie aktualny czempion, Kamil Komoń. Wśród fanów Komoń dorobił się ksywki „Oppenheimer”, bo miniony sezon faktycznie przypominał wybuch bomby atomowej. Sześć zwycięstw, oraz zaledwie cztery finisze poza podium – te wyniki mówią same za siebie.

Zestawienie dwóch mistrzów F2 zapowiada się ekscytująco. Jak w roli mentora Komonia sprawdzi się Kamil Stachura, który sam niedawno przechodził przez blaski i cienie presji wobec triumfatora zaplecza? Fani Tifosi już odliczają dni do startu sezonu 10 SOL Formula!